Центральний міський стадіон "РУХ", Івано-Франківськ

Назва об'єкту: Центральний міський стадіон «РУХ», Івано-Франківськ

Опис об'єкта: Футбольний стадіон «Рух» в Івано-Франківську - одна з найстаріших спортивних арен України. Побудований в 1909 році, він функціонує досі, будучи домашньою ареною ФК «Тепловик», який виступає у Другій лізі (до цього він також служив таким для клубу Першої ліги «Прикарпаття»). Проте, технічний стан споруди залишає бажати кращого. 15-тисячна арена цілком могла б приймати матчі великих футбольних турнірів, але для цього її потрібно серйозно доопрацювати. На початку стадіон, побудований за рахунок Станиславівської міської каси заощадження, вміщував 4,5 тис. Глядачів. Перший матч відбувся 4 липня 1909 року. З моменту відкриття франківська арена пропрацювала без реконструкції аж до 1957 року, коли її добудували, збільшивши кількість місць до 12 тис. Друга масштабна реконструкція, в планах якої було збільшення кількості місць на стадіоні до 20 тис., Почалася в 1986 році і має була завершитися в 1989 році. Але цим планам не судилося збутися, і з тих пір перебудова арени з перервами триває досі.

Інформація по виконаним роботам. Поставлена задача: виконати гідроізоляцію верхнього ярусу східної трибуни; ліквідувати протікання на нижній ярус. Обсяги 2300 м2 - використаний матеріал Пенетрон, 1100 м п. Холодних швів - використаний матеріал Пенекрит, в т.ч. 300 м п. Рухомих швів - використана система Пенебанд.

Наявність відгуку: Загальний відгук виданий розпорядником коштів - Управління капітально будівництва м. Івано-Франківськ. Відгук по об'єкту «Стадіон« РУХ »буде видано за підсумками здачі об'єкта місту в цілому, орієнтовно, кінець 2017 р

Центальний міський стадіон РУХ

Ольга Квецко

обробка бетонної поверхні

обробка бетонної поверхні

система Пенебанд

система Пенебанд

холодні шви статичні, Пенекрит

холодні шви статичні, Пенекрит

відгук

відгук

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення