Гідроізоляція підвалу

Багатьом з нас знайома проблема сирих, або зовсім підтоплених підвалів. Так само занепокоєння доставляють такі заглиблені споруди, як: тунелі, резервуари, овочесховища, гаражі / паркінги, погреби. Такі площі можна використовувати під різні цілі, проте їх стан залишається не найкращим. Погодьтесь - чи багато знайдеться охочих використовувати сирі запліснявілі приміщення для зберігання своїх цінностей. До того ж це небезпечно для здоров'я.

Як зробити гідроізоляцію підвалу так, щоб він став сухим і придатним до використання?

Багато власників заглиблених приміщень, що зіткнулися з проблемою затоплених , тих, що "плачуть" щорічно, а бува й постійно, підвалів та погребів, скажуть, що це неможливо або занадто дорого і гра не варта свічок. Однак прогрес не стоїть на місці і те, що вчора було неможливим, стає цілком реальним сьогодні. У вирішенні цієї проблеми Вам допоможуть матеріали для гідроізоляції підвалу, стін, і підлоги системи Пенетрон. Матеріали для гідроізоляції підвалу (у тому числі гідроізоляції стін і гідроізоляції підлоги) складаються із спеціального цементу, кварцевого піску певної гранулометрії, запатентованих хімічно активних компонентів, що мають проникаючий ефект, так звана проникаюча гідроізоляція. Дія матеріалів системи Пенетрон засноване на 4 принципах: осмос, броунівський рух, реакція у твердому стані і сила поверхневого натягу рідин.

Як працює гідроізоляція підвалу, підлоги і стін?

Після нанесення на бетонну основу, а саме стін та підлоги підвалу, матеріалу Пенетрон в рідкому вигляді, на поверхні створюється високий хімічний потенціал, при цьому всередині бетону він залишається низьким. Виникає, так званий, осмотичний тиск і хімічні компоненти гідроізоляції Пенетрон під його впливом мігрують вглиб бетону. При цьому важливо, що б основа для нанесення гідроізоляції Пенетрон була вологою: чим вище вологість бетонної структури, тим ефективніше відбувається процес проникнення хімічно активних компонентів вглиб. 

Проникнувши вглиб бетону, хімічно активні компоненти гідроізоляції Пенетрон вступають в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. В ході цієї реакції формуються водонерозчинні кристалогідрати, які, у свою чергу, стають невіддільною частиною структури бетону. Мережа кристалів, що заповнила капіляри бетонної структури, перешкоджає проникненню води навіть при сильному гідростатичному тиску. При цьому сама структура залишається паропроникною, тобто дихаючою.

Які переваги матеріалів Пенетрон для гідроізоляції бетону?
  • Бетон не пропускає воду і при цьому залишається паропроникним.
  • Немає необхідності сушити приміщення перед виконанням робіт з гідроізоляції підвалу.
  • Бетон стає на 10% міцніше за рахунок ущільнення його структури в процесі зростання кристалогідратів.
  • Роботи виконуються один раз за весь термін експлуатації споруди, так як матеріали Пенетрон змінюють структуру бетону, роблячи її водонепроникною. Таким чином гідроізоляція підвалу Пенетрон не боїться механічних і інших пошкоджень.
  • Приміщення стає придатним до використання.

Дивитись поетапне виконання робіт з гідроізоляціі підвалу, його стін і підлоги.

(044) 360-68-24
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення