Гідроізоляція підвалу

Більшість власників підземних приміщень рано чи пізно стикаються із проблемою підтоплення ґрунтовими водами. Це властиво таким заглибленим об'єктам, як: тунелі, резервуари, овочесховища, гаражі паркінги, погреби.

Цю нерухомість можна використовувати з вигодою, якби не одне але: їх стан викликає острах та занепокоєння. Погодьтесь, навряд чи, знайдуться охочі використовувати вологі приміщення, в яких процвітають грибкові колонії та пліснява, для зберігання своїх цінностей. До того ж це небезпечно для здоров'я.

Що ж потрібно зробити з підвалом, аби він став сухим та інвестиційно привабливим?

Більшість власників підземних приміщень, що знайомі з проблемою весняних підтоплень, а бува й постійних, стверджуватимуть, що це неможливо і краще їх взагалі засипати. Однак, інновації у будівельній сфері зухвало стверджують зворотнє!

Розв'язати цю проблему Вам допоможуть матеріали проникаючого типу для гідроізоляції підвалу, стін, і підлоги системи Пенетрон.

Система Пенетрон для гідроізоляції підвалу (у тому числі гідроізоляції стін і гідроізоляції підлоги) складається із портланд цементу, кварцевого піску певних типорозмірів, ХАЧ (хімія, що здатна до створення кристалогідратів в порах бетону). Дія матеріалів системи Пенетрон заснована на 4 основних хімічних принципах: осмос, броунівський рух, реакція у твердому стані і сила поверхневого натягу рідин.

Як працює гідроізоляція підвалу, підлоги і стін?

Після нанесення на бетонну основу, а саме стіни та підлогу підвалу, матеріалу Пенетрон в рідкому вигляді, завдяки осмотичному тиску, хімічні компоненти гідроізоляції Пенетрон під його впливом мігрують вглиб бетону. При цьому важливо, що б бетон на момент гідроізоляції був зволожений, адже зміна його структури можлива лише в зв'язці з водою, що знаходиться всередині. Проникнувши вглиб бетону, хімічно активні компоненти гідроізоляції Пенетрон вступають в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. В ході цієї реакції формуються водонерозчинні кристалогідрати, які, у свою чергу, стають невіддільною частиною структури бетону. Мережа кристалів, що заповнила капіляри бетону, перешкоджає проникненню води навіть при сильному гідростатичному тиску. При цьому сама структура залишається паропроникною, тобто дихаючою.

Які переваги матеріалів Пенетрон для гідроізоляції бетону?

  • Бетон не пропускає воду і при цьому залишається паропроникним.
  • Немає необхідності сушити приміщення перед виконанням робіт з гідроізоляції підвалу.
  • Бетон стає на 10% міцніше за рахунок ущільнення його структури в процесі зростання кристалогідратів.
  • Роботи виконуються один раз за весь термін експлуатації споруди, так як матеріали Пенетрон змінюють структуру бетону, роблячи її водонепроникною.
  • Гідроізоляція підвалу Пенетрон не боїться механічних та інших пошкоджень.
  • Приміщення стає придатним до використання. 

Фотоінструкція з детальним описом поетапного виконання робіт.

 

Ольга Квецко

(044) 360-68-24
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення