Гідроізоляція Пенетрон - а вона дійсно працює!

Як показують статистичні дані, виправлення поганої гідроізоляції коштує в рази дорожче, ніж виконання тих же робіт на етапі будівництві.

Найменша помилка в гідроізоляції об'єкта дає сумний результат.  Кому сподобаються затоплені підвали, сирі ванни, зіпсоване інженерне обладнання та внутрішнє оздоблення вологих приміщень, зниження характеристик і терміну служби фундаменту. 

Багато спеціалістів б'ються над вирішенням питання гідроізоляції і захисту бетону, але вирішити проблему протікаючих підвалів і  досі складно. 

Відкопати стіни зовні часто просто неможливо.  Куди логічніше захистити підлогу, стіни, або стелю приміщення зсередини.  Але тут виникає інша проблема - традиційна гідроізоляція мембранного типу відшаровується від основи навіть при наявності мінімального тиску води.  А будь-яка обмазочна гідроізоляція (полімерні або бітумні мастики) вимагають для нанесення сухої поверхні і працюють не довго, так як часто відшаровуються від бетону. 

У такій ситуації потрібно принципово інше рішення - проникаюча гідроізоляція Пенетрон.  Ці матеріали проникають всередину бетону, кристалізуються в порах і мікротріщинах, тим самим «заліковуючи» течі і запобігаючи подальшій фільтрації води. 

При цьому глибина проникнення ПЕНЕТРОН всередину бетону досягає 1 метра.  Це в свою чергу дозволяє гідроізолювати не тільки поверхню бетону а всю його товщу.  На поверхні бетону не створюється окремий шар, який може відшаруватися або пошкодитися внаслідок необережного впливу.  Таким чином сміливо можна стверджувати, що Вам не доведеться ремонтувати гідроізоляцію, так як навіть якщо виникають мікротріщини, то вони самозаліковуються новостворенними кристалами. 

Таким чином, з часом досягається поліпшення основних властивостей бетону.  Завдяки цьому матеріали Пенетрон все частіше використовуються на етапі нового будівництва. 

Використання добавки Пенетрон Адмікс дозволить захистити фундамент на етапі заливки, так як після зняття опалубки фундамент можна відразу закопати, не піклуючись про додаткові способи захисту.  Також важливим фактором ефективності Пенетрон є те що він захищає бетон від корозії. 

Проникаюча гідроізоляція Пенетрон вже давно зарекомендувала себе на будівельному ринку України.  І все більше людей на власному досвіді переконуються в її якості і кажуть: «Вона працює!»

Крім фундаменту матеріали Пенетрон використовуються для наступних видів гідроізоляції:

  • гідроізоляція підлоги
  • гідроізоляція стін
  • гідроізоляція ванної кімнати
  • гідроізоляція даху
  • гідроізоляція покрівлі
  • гідроізоляція басейну
  • гідроізоляція балкона
  • гідроізоляція підлоги у ванній
  • гідроізоляція ванної кімнати

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення