Технологічний регламент на проведення робіт із гідроізоляції

Гідроізоляція - один з найбільш важливих етапів будь-якого будівництва.  Адже якісний гидрозахист об'єкту продовжує термін його служби і покращує якість такої служби.  А найкраща гідроізоляція - це гідроізоляція Пенетрон! 

Одним з переваг матеріалів системи Пенетрон є простота їх використання.  Абсолютно будь-яка людина зможе виконати гідроізоляцію свого підвалу своїми руками.  Головне чітко слідувати інструкції.  Більш того, робота, як правило, фізично не важка, крім етапу вибивання швів.

Детальна інструкція написана на кожному відрі відповідного матеріалу.  Крім цього, був розроблений Технологічний регламент на проектування та виконання робіт з гідроізоляції з використанням системи матеріалів Пенетрон. 

 

У ньому ви знайдете:

1. Детальний опис всіх матеріалів. 

2. Інструкція по застосуванню матеріалів. 

3. Типові робочі вузли. 

4. Результати основних досліджень. 

Даний Техрегламент, в першу чергу, буде корисний проектантам і професійним будівельникам!  Використовуючи дану технічну і технологічну інформацію, Ви без проблем зможете закласти в проект правильну гідроізоляцію!  Ну або виправити помилки в проекті гідроізоляції на етапі реалізації об'єкта!

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПЕНЕТРОН - МИ ПОСТАЧАЄМО НЕ ПРОСТО МАТЕРІАЛИ, А ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ІЗ ГІДРОІЗОЛЯЦІЄЮ НА ВСІХ ЕТАПАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ!

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення