Наша історія

Як гартувалася сталь? Ні, гідроізоляція.

Наша компанія Кристал-Файр КВ успішно працює на ринку гідроізоляційних матеріалів і послуг вже більше 9 років. У далекому 2008 році, після чергової кризи ми задумалися про нові сфери бізнесу. Там поговорили, сям послухали і почули пропозицію зайнятися гідроізоляційними матеріалами системи «Пенетрон». На той час система проникаючої гідроізоляції, по суті, тільки виходила на ринок України. Перспективи були райдужними: конкуренція мізерна, пряме і ексклюзивне дилерство від виробника, роботи неоране поле. Чому б не спробувати? І ми ризикнули.

Досвід - він син помилок важких.

Спробувати ми вирішили власними руками. Торгівля торгівлею, але треба ж помацати, що людям пропонуєш. Якої тільки гідроізоляції Київ не бачив. Його вже голими руками не візьмеш. І ми наділи рукавички на свої білі ручки і кинулися в бій. Почали ми свою роботу на два регіони: Київ та область і Івано-Франківськ та область. До першого об'єкту ми готувалися ґрунтовно. Відео-інструкцію дивилися, тех-регламент читали. Це не жарт, проникаюча гідроізоляція - змінює структуру бетону, роблячи її водонепроникною. У ці слова мало хто вірив. Сивочолі виконроби нам говорили: «Так не буває! Тільки руберойд, тільки смола ». Ну і рідке скло, глиняний замок і т.д. Будівництво любить класицизм, догматизм і все що перевірено роками, до нововведень не прихильне. Словам нашим не вірили, але на безкоштовну демонстрацію погоджувалися. По правді сказати, ми і самі до кінця не вірили написаному. Але очі бояться, а руки роблять. Так ми взяли досить багато об'єктів після невеликої безкоштовної демонстрації.

Йшов час, і ми стали замахуватися і на складні об'єкти: резервуари багато-кубові, паркінги, овочесховища. Ну і підвали, і льохи: великі і маленькі, приватні та промислові.

Особливість проникаючої гідроізоляції Пенетрон в тому, що вона зупиняє воду на очах: наче кран перекрили. Саме тому ми любимо робити гідроізоляцію на активно протікаючих об'єктах і резервуарах. Бетон штука темна, особливо, якщо лили його люди нехороші. Там чого тільки не буває: і дерево, і  сміття, і глина замість піску. А все це дуже сильно позначається на його міцності і здатності утримувати воду. Ось зробив ти, начебто гідроізоляцію. А воно тече в якомусь місці. Що? Звідки? Чому? Так не має бути. Лізеш розбиратися, колупаєш ти той бетон - а там сюрприз: дрова якісь всередині, заляпані зверху розчином на сантиметр-другий. Але знайшовши проблему можна її вирішити. Проникаюча гідроізоляція Пенетрон тому і є лідером на ринку, що дозволяє усувати течі при активній фільтрації води.

Особливо ефектно виглядає ремонт подібних проблемних об'єктів при наявності активних протікань. Замовник задоволений, та технагляд не чіпляється. За це ми і любимо гідроізоляцію Пенетрон.

Так що ж таке - проникаюча гідроізоляція

Можна написати дуже багато слів - ми не будемо. Хто хоче почитати щось розумне (ну і нудне відповідно), тому пряма дорога в розділ з тех-регламентом. Є у виробника на зарплати копірайтери, які пишуть тексти розумні, ми так не вміємо. Тому, напишемо максимально просто.

У складі проникаючої гідроізоляції Пенетрон є запатентовані активні хімічні добавки (пенетронщики люблять козиряти словом ХАЧ), які і роблять всю роботу: в зв'язці з водою вони вирощують водо-нерозчинні кристали в порах бетону. Бетон в розрізі що та губка: весь в порах і тріщинах. Пори, як правило, більше за розміром, ніж молекула води - звідси і водопроникність бетону. Кристали Пенетрон ці пори перекривають, грубо кажучи, як грати ставлять. Пори зменшуються, вода не проходить. При сильному тиску води часто не витримує сама цементна структура бетону (привіт тим поганим людям, що ллють неякісний бетон - гикається їм від нас багато і часто). Так і виникають протікання. Для таких ситуацій розроблені гідро-пломби і рем-суміші.

Коротко і простою мовою про проникаючої гідроізоляції.

Система «Пенетрон» складається з наступних матеріалів:

  • Пенетрон -тітан, що тримає на собі всю гідроізоляцію: створює кристалогідрати в порах бетону.
  • Пенекрит - безусадковий матеріал, який «склеює» між собою окремі бетонні елементи конструкції.
  • Пенетрон Адмікс - робить те ж, що і Пенетрон, але в сирому бетоні на етапі його заливки.
  • Пенеплаг, Ватерплаг - гідро-пломба. Той самий «кран», що перекриває воду.
  • Пенебар - гідро-прокладка, помічник Пенетрон Адмікс, колега Пенекрітом.
  • Скріпа М500 / М600 / М700 - рем-склади, які рятують не якісний бетон

Де можна застосувати проникаючу гідроізоляцію Пенетрон?

Відповідь проста - куди хочете, аби це був бетон. Спочатку система матеріалів розроблялася для складних гідротехнічних об'єктів, які неможливо осушити: ГЕС, дамби, Греблі. Сьогодні його застосування розширено: резервуари, сховища, підвали, басейни, колодязі, складні гідротехнічні об'єкти, паркінги. Загалом: "Де вода і де бетон - вам допоможе Пенетрон!".

Де купити це диво? - запитаєте Ви.

Найпростіше зателефонувати нам по телефону, можна навіть поплакати про долю свого гірку, поскаржитися на недобросовісних виконавців. Ми вам допоможемо.

Підберемо матеріали і навчимо з ним працювати

Проведемо роботи по гідроізоляції під ключ

Допоможемо з гідроізоляцією на етапі бетонування

Телефонуйте, пишіть - раді вас бачити серед наших клієнтів. Ми відкриті до співпраці.

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення