Гідроізоляція басейну

Сьогодні, навряд чи, можна когось здивувати наявністю басейну в приватному будинку. А ось наявністю якісної гідроізоляції бетонного басейну - дуже навіть можна здивувати. Перед будь-яким Замовником такої споруди завжди стоїть питання вибору гідрозахисту. І тут дуже важливо не помилитися, особливо, якщо басейн в будинку.

Причини проблем витоку води з басейну наступні:

  1. Помилки проектування / спорудження самого басейну: дуже часто в нашій практиці доводилося стикатися з монолітними басейнами, які заливалися з використанням розбірної опалубки, що з'єднується наскрізними шпильками. От чесно, про що думав будівельник заливаючи решето замість басейну?
  2. Вибір неякісної гідроізоляції.
  3. Неякісне виконання робіт.
Будь-бетон має властивість пропускати через себе воду. Так як бетон, по суті, це велика тверда губка, пронизана мережею капілярів, мікротріщин і порожнеч. З огляду на це, гідроізоляцію можна виконати двома способами:
  1. Нанести будь-якої захисний шар на поверхню бетону, який зможе утримати воду.
  2. Змінити структуру бетону, зробивши її водонепроникною.

Розглянемо обидва варіанти.

  1. У випадку з нанесенням будь-якого шару на внутрішню поверхню бетону, всю гідроізоляційну функцію він перебирає на себе. Такий вид гідроізоляції саме басейнів досить ефективний, Але він боїться будь-яких механічних пошкоджень. Адже будь-який прокол - це 100% протікання. І ось тут виникають проблеми з експлуатацією такого басейну і з нанесенням декоративного покриття.
  2. Другий варіант - це зміна структури бетону. В даному випадку мова йде про проникаючу гідроізоляцію. Проникаюча гідроізоляція - то такий вид гідроізоляції, до складу якої входять хімічно активні елементи (ХАЧ). На сьогоднішній день, єдиним продуктом, який може називатися проникаючої гідроізоляцією, є система матеріалів Пенетрон.
ХАЧ, який входить до складу Пенетрон, завдяки поверхневому натягу, осмотичному тиску і броунівському руху здатний проникати в глиб бетону на десятки сантиметрів. У зв'язці з водою, ХАЧ утворює водонерозчинні кристалогідрати, які заповнюють пори бетону, роблячи його міцніше, щільніше, а головне ВОДОНЕПРОНИКНИМ. Так як такий вид гідроізоляції працює всередині бетону, то він не боїться ніяких механічних пошкоджень, абсолютно індиферентний до будь-якого виду ооздоблення і не має ніяких обмежень по терміну служби. 
Проникаюча гідроізоляція Пенетрон проста в застосуванні. У разі, якщо басейн являє собою монолітну чашу, що була залита без технологічних перерв, то вам необхідно використовувати один матеріал Пенетрон. Він наноситься малярнимпензлем на попередньо змочену бетонну основу в два шари. Часовий розрив між шарами складає від 2-х годин до 3-х діб. Матеріал абсолютно безпечний і може застосовуватися не тільки в басейнах, але й в резервуарах для зберігання ПИТНОЇ води. 
Якщо ж в басейні наявні холодні шви, то необхідно застосувати також матеріал Пенекрит. Пенекрит - це високоадгезійна шовний матеріал, для якого характерна висока водонепроникність і нульова усадка.
Також, гідроізоляцію Пенетрон можна використовувати на етапі будівництва бетонного басейну.
Якщо передбачається одномоментна заливка всієї чаші басейну, то досить буде використовувати тільки матеріал Пенетрон Адмікс. Пенетрон Адмікс - це гідроізоляційна добавка в бетон, яка працює по принципу Пенетрону, видозмінюючи структуру бетону, роблячи її водонепроникною. Пенетрон Адмкіс додається в бетон безпосередньо перед подачею бетону. Витрата - 4 кг / м3 бетону. З добавкою Пенетрон Адмікс будь-яка ваша бетонна споруда буда гідроізольована вже на момент повного застигання бетону. 
У разі, якщо плануються технологічні перерви при заливці, а значить утворюються холодні шви, то слід застосувати також Гідропрокладку Пенебар. Пенебар - це бентонітовий шнур, який закладається в холодні шви перед заливкою другого етапу бетону; здатний збільшуватися на 300%, створюючи щільний водонепроникний гель.
З гідроізоляцією Пенетрон – Ваш будинок надійно захищений.
 

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення