Добавка в бетон для гідроізоляції

Ось вже мільйони, вірніше мільярди років, людина намагається зробити своє життя якомога більш комфортним. У тому числі і в питаннях житла. Колись первісні люди шукали печеру надійніше, зараз же ми здатні побудувати свою «печеру» самі, використовуючи сучасні матеріали і технології. А з огляду на той факт, що будівництво / купівля житла - задоволення не з дешевих, прямо скажемо - дорогих, важливо вкласти свої фінанси з найбільшою ефективністю і серед усього розмаїття запропонованих технологій, обрати ту, що виправдає вкладені ресурси.

Будинок починається з фундаменту. Чим він міцніший, тим довше «проживе» ваш будинок і ремонт в ньому. Фундамент прийнято будувати з бетону, рідше бетонних блоків. При всій своїй видимій міцності, бетон дуже схильний до руйнування, в тому числі і під дією агресивних грунтових вод. Особливо негативно вони впливають на арматуру, що знаходиться в бетоні. Під дією зайвої вологи, арматура починає коррозіювати, тим самим руйнуючи бетон зсередини. Тому так важливо його захистити (заздалегідь зробити гідроізоляцію фундаменту) ще на етапі будівництва.

Гідроізоляцію конструкції з бетону можна виконати або на етапі зведення, або, коли споруда вже готова.

Розглянемо варіант виконання робіт з гідроізоляції бетону на етапі заливки.

Для цих цілей нам служить гідроізоляційна добавка в бетон Пенетрон Адмікс.

Пенетрон Адмікс - суха домішка в бетон, яка призначена для підвищення марки бетону по водонепроникності за рахунок заповнення пор бетону кристалічними новоутвореннями, так званими кристалогідратами. Крім того, бетон набуває властивості до самозаліковування тріщин якраз таки за рахунок цих самих кристаллогідратів. Структура бетону в розрізі схожа на губку, дуже тверду губку, яка вся пронизана порами і капілярами. По ним і рухається вода під тиском. Щоб зробити бетон водонепроникним, необхідно просто заповнити ці капіляри, щоб вода не могла більше по ним рухатися. Саме на цьому базується принцип роботи гідроізоляційного матеріалу Пенетрон Адмікс. Бетон з добавкою Пенетрон Адмікс стає стійкий до дії карбонатів, сульфатів, хлоридів. Пенетрон Адмікс сумісна абсолютно з усіма існуючими домішками в бетон.

Гідроізоляційну добавку в бетон Пенетрон Адмікс можна використовувати як в умовах заводу, так і безпосередньо на будівельному майданчику. Як правило, Замовник надає перевагу додаванню Пенетрон Адмікс в бетон безпосередньо перед заливкою, тобто в умовах будівельного майданчику. Для цього необхідно розрахункову кількість матеріалу (з розрахунку 4кг суміші на 1 м3 бетону), дриль з низькими обертами, ємність для замішування добавки і вода. Пенетрон Адмікс найкраще розчиняти у воді частинами, додаючи готову суміш в міксер. Це необхідно для уникнення комкування добавки. Після додавання розрахунковоїї кількості Пенетрон Адмікс, слід перемішувати бетон протягом 15 хв, після чого можна приступати до робіт з бетонування!

Використання гідроізоляційної добавки Пенетрон Адмікс дозволяє мінімізувати витрати на роботи з гідроізоляції фундаменту, підвищивши при цьому якість самих робіт.

Добавка добре зарекомендувала себе як в умовах приватного будівництва, так і в промислових обсягах! Фахівці нашої компанії допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість гідроізоляційної добавки в бетон, доставлять її на об'єкт і навчать ваших людей роботі з нею!

Де вода і де бетон, там допоможе Пенетрон!

 

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення