Гідроізоляція

Гідроізоляція - один із важливих етапів в будь-якому будівництві. Адже, якісний захист конструкції від небажаної вологи - це запорука довговічності такої споруди. Проте, нажаль, більшість будівельників, та і замовників, про це забувають. Звідси і сумна статистика: близько 80 % нвобудов мають проблеми із гідроізоляцією.

Penetron - це унікальна система проникаючих матеріалів для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій.  Матеріали були розроблені американськими вченими в минулому столітті і вже більше 50-ти років успішно представлені на будівельному ринку всього світу, і більше 20-ти років на нашому ринку. 

Причина водопроникності бетону криється в особливостях його структури, так як в розрізі він нагадує губку, що прорізана капілярами, порами та мікротріщинами.  Саме тому найкраще вирішення питань гідроізоляції бетону було розроблено на молекулярному рівні. 

 

Пенетрон гідроізоляція бетону Penetron.

Суха будівельна суміш призначена для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій шляхом підвищення їх водонепроникності завдяки заповненню капілярів і мікротріщин в бетоні нерозчинними розгалуженими голчастими кристалами на глибину до декількох десятків САНТИМЕТРІВ (що дуже важливо, так як, так звані, «конкуренти» Пенетрон декларують глибину проникнення  до декількох десятків міліметрів) суцільним фронтом.  Такий принцип дії матеріалу Пенетрон надає обробленому бетону властивість до самолікування тріщин з шириною розкриття до 0,4 мм. 

Пенекрит гідроізоляція для швів - фото продукціїPenecrete Mortar.

Суха гідроізоляційна суміш поверхневого застосування, яка призначена для герметизації статичних швів, тріщин, примикань, введень комунікацій за рахунок високої водонепроникності і відсутності усадки самого матеріалу. 

 

 

Пенеплаг - гідропломба для активних протіканьPeneplug.

Суха гідроізоляційна суміш поверхневого застосування, призначена для миттєвої ліквідації течі, за рахунок розширення при швидкому схоплюванні і подальшому твердінні. 

 

 

Пенетрон Адмікс - гідроізоляційна домішка в бетонPenetron Admix.

Суха гідроізоляційна добавка в бетонну суміш, призначена для гідроізоляції бетонних конструкцій шляхом заповнення пор кристалами і наданню бетону властивостей до самолікування тріщин з шириною розкриття до 0,4 мм. 

 

 

ТАКОЖ ВИРОБНИКОМ БУЛИ ВИПУЩЕНІ РЯД ДОПОМІЖНИХ МАТЕРІАЛІВ.

Пенебар - гідропрокладка для швівPenebar SW.

Гідроізоляційний полімерний гідроактивний джгут прямокутного перерізу, призначений для гідроізоляції робочих швів бетонування при будівництві споруд, а також герметизації місць вводів комунікацій.  При контакті з водою, Пенебар здатний збільшуватися до 300%, утворюючи щільний водонепроникний гель. 

 

 

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення