Матеріали

Гідроізоляція - один із важливих етапів в будь-якому будівництві. Адже, якісний захист конструкції від небажаної вологи - це запорука довговічності такої споруди. Проте, нажаль, більшість будівельників, та і замовників, про це забувають. Звідси і сумна статистика: близько 80 % нвобудов мають проблеми із гідроізоляцією.

Пенетрон - це унікальна система проникаючих матеріалів для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій.  Матеріали були розроблені американськими вченими в минулому столітті і вже більше 50-ти років успішно представлені на будівельному ринку всього світу, і більше 20-ти років на нашому ринку. 

Причина водопроникності бетону криється в особливостях його структури, так як в розрізі він нагадує губку, що прорізана капілярами, порами та мікротріщинами.  Саме тому найкраще вирішення питань гідроізоляції бетону було розроблено на молекулярному рівні. 

Мікро рішення макро проблем. 

Чотири основні принципи, на яких базується успіх і ефективність гідроізоляційних матеріалів системи Пенетрон:

1. Хімічні складові матеріалу Пенетрон проникають в глибину бетону через його пори, капіляри, тріщини і мікротріщини. 

2. Інгредієнти, що входять до складу матеріалів вплітаються в цементну структуру бетону, вирощуючи в зв'язці з ним водонерозчинні кристали, які заповнюють все ті пори і мікротріщини. 

3. Молекули води більше нездатні протиснуться крізь пори, капіляри і мікротріщини в зв'язку зі зменшенням їх розмірів. 

4. Активність хімічних складових матеріалів системи Пенетрон не зупиняється ніколи і поновлюється знову і знову під час надходження нової кількості вологи.  Таким чином, гідроізоляція Пенетрон не має терміну служби, адже вона стає постійно відновлюваною частиною бетону. 

Чому слід віддати перевагу саме матеріалами Пенетрон? 

  • Гідроізоляція зі світовим ім'ям. 
  • Якість матеріалів підтверджено провідними європейськими та американськими лабораторіями. 
  • Ми постачаємо не матеріали, а рішення.  Наша компанія готова супроводжувати ваш об'єкт від етапу проектування до введення в експлуатацію.  Ми не просто продаємо матеріал з невідомим результатом, ми готові гарантувати його ефективність і надати післяпродажний сервіс. 

Пенетрон гідроізоляція бетону Пенетрон.

Суха будівельна суміш призначена для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій шляхом підвищення їх водонепроникності завдяки заповненню капілярів і мікротріщин в бетоні нерозчинними розгалуженими голчастими кристалами на глибину до декількох десятків САНТИМЕТРІВ (що дуже важливо, так як, так звані, «конкуренти» Пенетрон декларують глибину проникнення  до декількох десятків міліметрів) суцільним фронтом.  Такий принцип дії матеріалу Пенетрон надає обробленому бетону властивість до самолікування тріщин з шириною розкриття до 0,4 мм. 

Пенекрит гідроізоляція для швів - фото продукціїПенекрит.

Суха гідроізоляційна суміш поверхневого застосування, яка призначена для герметизації статичних швів, тріщин, примикань, введень комунікацій за рахунок високої водонепроникності і відсутності усадки самого матеріалу. 

 

 

Пенеплаг - гідропломба для активних протіканьПенеплаг.

Суха гідроізоляційна суміш поверхневого застосування, призначена для миттєвої ліквідації течі, за рахунок розширення при швидкому схоплюванні і подальшому твердінні. 

Ватерплаг.

Суха гідроізоляційна суміш поверхневого застосування, призначена для швидкої зупинки течі, за рахунок розширення при схоплюванні і подальшому твердінні. 

Пенетрон Адмікс - гідроізоляційна домішка в бетонПенетрон Адмікс.

Суха гідроізоляційна добавка в бетонну суміш, призначена для гідроізоляції бетонних конструкцій шляхом заповнення пор кристалами і наданню бетону властивостей до самолікування тріщин з шириною розкриття до 0,4 мм. 

 

 

ТАКОЖ ВИРОБНИКОМ БУЛИ ВИПУЩЕНІ РЯД ДОПОМІЖНИХ МАТЕРІАЛІВ.

Пенебар - гідропрокладка для швівПенебар.

Гідроізоляційний полімерний гідроактивний джгут прямокутного перерізу, призначений для гідроізоляції робочих швів бетонування при будівництві споруд, а також герметизації місць вводів комунікацій.  При контакті з водою, Пенебар здатний збільшуватися до 300%, утворюючи щільний водонепроникний гель. 

 

Скрепа М 500 ремонтна - фото упаковки "мішок"Скрепа М 500 ремонтна.

Суха поверхнево-відновлювальна суміш, призначена для ремонту і відновлення бетонних елементів конструкцій, в тому числі стельових.  Характеризується такими властивостями, як висока міцність в ранні терміни, висока адгезія до бетону, висока морозостійкість і водонепроникність, підвищена міцність на вигин і стискання.

 

 

Скрепа М600 ін'єкційна - фото матеріалуСкрепа М 600 ін'єкційна.

Суха безусадкова суміш для заповнення пустот в бетонних спорудах.  Може застосовуватися як під тиском, так і самопливом.  Має високу водонепроникність, морозостійкість, ізностойкость. 

 

 

Скрепа М700 конструкційна - фото матеріалуСкрепа М 700 Конструкційна. 

Суха ремонтна об'ємно-відновлювальна суміш, призначена для відновлення геометрії та структурно-міцного шару бетонної / залізобетонної / цегляної конструкції.  Характеризується високим рівнем початкової і кінцевої міцності, морозостійкості, водонепроникності.

Ольга Квецко

(044) 360-68-24
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення