Як відрізнити проникаючу гідроізоляцію від обмазувальної

Проникаюча гідроізоляція - що ж це за звір такий? 

Настав час внести ясність, що ж таке проникаюча гідроізоляція і як це зрозуміти непрофесійному будівельнику. 

1. За логікою, проникаюча гідроізоляція - це та гідроізоляція, що проникає вглиб бетону.  Однак цього мало.  В тій чи іншій мірі, практично всі матеріали, що наносяться на вертикальні поверхні - проникають в неї.  Інакше б вони там не трималися.  Для НЕ гідроізоляційних матеріалів це «мініпроникнення» називається адгезія.  Тобто здатність одного матеріалу «прилипнути» до іншого.  Наприклад, у фарби адгезія висока, а у бетону вкрай низька.  Значить що б гідроізоляція називалася проникаючої, вона повинна проникати глибоко, ну хоча б на 10 см.

2. Далі, гідроізоляція повинна не тільки проникнути вглиб бетону, але ще і змінити його структуру.  Інакше, як вона буде виконувати функцію гідроізоляції? 

3. Така гідроізоляція не повинна бояться механічних пошкоджень.  Адже вона робить бетон водонепроникним, а не створює захисний шар. 

4. Для проникаючої гідроізоляції все одно з якого боку від напрямку води вона наноситься.  Вона не притискається і не відривається водою.  Вона всередині бетону.  Їй байдуже. 

5. Ну і наостанок, така гідроізоляція постійно працює і не має терміну служби.  Вона безстрокова. 

Тому, коли ви вибираєте матеріали для гідроізоляції вашого підвалу і хочете саме проникаючу, ви повинні поставити продавцеві наступні питання:

  • Яка глибина проникнення матеріалу?  Правильна відповідь: «Від 10 см і більше»
  • Чи боїться проникаюча гідроізоляція механічних пошкоджень?  Правильна відповідь: «Ні.  Тільки в перші 2-5 днів після нанесення, поки хімія не зайде всередину стіни »
  • Яка товщина шару / всіх шарів гідроізоляції необхідно.  Правильна відповідь: «Товщина не регламентується.  Потрібно нанести в 2 шари і все»
  • З якого боку від тиску води потрібно наносити гідроізоляцію?  З якого боку надійніше?  Правильна відповідь: «Не має значення.  Це проникаюча гідроізоляція.  Вона працює всередині бетону.  Їй просто потрібна вода ». 
  • Скільки служить гідроізоляція?  Чи необхідний її ремонт?  Правильна відповідь: «Проникаюча гідроізоляція безстрокова.  В ремонті, відновленні не потребує ».  

Тепер ви знаєте, як будь-якій людині можна відрізнити проникаючу гідроізоляцію від обмазувальної, яка є малоефективною, але часто позиціонується як проникаюча. 

МИ ПРОДАЄМО ТІЛЬКИ СПРАВЖНЮ ПРОНИКАЮЧУ ГІДРОІЗОЛЯЦІЮ! 

ПЕНЕТРОН - НАДІЙНО ЗАХИСТИТЬ ВІД ВОДИ ВАШ ДІМ.

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення