Купити Пенетрон

Одним з основних факторів, що впливають на термін експлуатації заглиблених споруд / частини споруд, є ефективність їх гідроізоляції. Вода, проникаючи в глиб бетонної / залізо бетонної конструкції призводить до корозії арматурного пояси, вимиває прочностную складову бетону, що в кінцевому підсумку, призводить до руйнування такої конструкції.

Причини водопроникності бетону.

Бетон в застиглому вигляді являє собою високопористу структуру, пронизану мережею капілярів і мікротріщин. Умовно кажучи, це тверда губка. Чим нижча якість бетону, тимбільший розмір його пор, а значить тим менший потрібен тиск води для її проникнення крізь таку структуру. Чим вище якість бетону, тим більшим має бути тиск води, для подолання такої перешкоди, як фундамент, стіни, підлога. АЛЕ абсолютно будь-який бетон, не залежно від класу і марки, є водопроникним. Усунути цю його, аж ніяк не позитивну характеристику, дозволяють гідроізоляційні матеріали проникаючого типу системи Пенетрон.
Дія матеріалу Пенетрон (Пенетрон Адмікс) заснована на таких принципах, як: осмос, броунівський рух, сила поверхневого натягу. Завдяки цим принципам і осмотичному тиску, хімічні компоненти (ХАЧ) матеріалу Пенетрон мігрують глибоко в структуру бетону. Чим вище рівень вологості бетону, тим глибше проникають ці хімічні компоненти. Проникнувши в глиб бетону, ХАЧ, вступаючи в реакцію з комплексами кальцію, алюмінію, оксидами і солями металів, що містяться в бетоні, утворює не розчинні кристалогідрати. Вони ж і заповнюють пори, ущільнюючи структуру бетону і не дозволяючи воді фізично проникнути в тіло конструкції. Швидкість формування таких кристалів залежить від багатьох факторів, зокрема від рівня вологості бетону і температурного режиму. При зникненні води, процес призупиняється. З її появою - відновлюється.
За даними різних досліджень, понад 70% новобудов мають проблеми із захистом підземних елементів конструкції. Це обумовлено помилками в проектуванні, не вірним вибором виду гідроізоляції, ну а найголовніше, з не якісним виконанням робіт з гідроізоляції. Саме тому питанням підбору якісної гідроізоляції і висококваліфікованих фахівців з гідроізоляції слідзайматися ще на етапі проектування конструкції. Якщо ж ви купили готовуспоруду, слід спершу запросити фахівців для оцінки якості існуючого гідроізоляційного захисту конструкції і, при необхідності, виконати його відновлення, і тільки потім виконувати оздоблювальні роботи.
Гідроізоляція Пенетрон - з нами ваш бетон надійно захищений!

(044) 360-68-24
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення