Галерея вагоноперекидача. Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат

Назва об'єкту: «Галерея вагоноперекидача. Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат ».

Опис об'єкта: Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат - промислове підприємство в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області.

Входить до складу Асоціації виробників цементу України. Цей завод є високотехнологічним об'єктом, який укомплектований обладнанням, а також технологічними лініями відомих фірм Німеччини, Данії та Австрії. «Івано-Франківськцемент» - найсучасніший завод регіону.

Підприємство виробляє цемент різних марок, азбестоцементні вироби (шифер, труби, плоскі плити), залізобетонні вироби, будівельний гіпс, медичний гіпс, а також медичні гіпсові бинти.

Інформація щодо виконаних робіт: Гідроізоляція стін технологічної зони вагоноперекидача. Матеріал стін: низькоякісний бетон, що заливався безопалубним способом, без провібрування. Стан на момент початку робіт: коррозійний бетон з великою кількістю тріщин і місць руйнування. Холодні шви статичні і динамічні (деформаційні). Обсяги: 300 м2, 300 і п.м.

Технологічне рішення: відновлення поверхні бетонної стіни з використанням матеріалу Скрепа М 500 ремонтна з подальшою гідроізоляцією матеріалом Пенетрон; ліквідація напірних течей з використанням матеріалу Пенеплаг; герметизація статичних холодних швів з застосуванням матеріалу Пенеплаг і Пенекрит; герметизація деформаційних швів з застосуванням системи Пенебанд.

Ольга Квецко

Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат.

Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат.

панорамне фото

панорамне фото

стан ДО

стан ДО

стан ПІСЛЯ

стан ПІСЛЯ

стан ПІСЛЯ

стан ПІСЛЯ

стан ПІСЛЯ

стан ПІСЛЯ

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення