Гідроізоляційні матеріали

Гідроізоляція - основа «здорового» життя будови.  Домогтися успіхів в ізоляції будинку допоможуть тільки професійні гідроізоляційні матеріали.

Правильний вибір і застосування гідроізоляційних сумішей завдання не просте, з яким ми допоможемо Вам впоратися. 

Зміст:

1. Види гідроізоляційних матеріалів

2. Гідроізоляційні матеріали для фундаменту

3. Гідроізоляційні матеріали для підвалу 

4. Гідроізоляційні матеріали для цегли

5. Ціна на гідроізоляційні матеріали

Види гідроізоляційних матеріалів

1. За типом нанесення

  • Напилювана - матеріали, які напилюється на поверхню і створюють захисну, як правило, еластичну плівку.  Бояться механічного пошкодження.  Не підходять для гідроізоляції підлоги.  Не працюють на відрив - коли вода намагається відірвати гідроізоляцію. 
  • Наплавляючі.  Популярний представник цього виду матеріалів - руберойд.  Листові матеріали на бітумній основі, які закріплюються на поверхні за допомогою плавлення, з великою кількістю стиків, які важко герметизуються.  Не працює на відрив.  Боїться механічних пошкоджень.
  • Мембранні. Спеціальні полотна - мембрани, які клеяться на поверхню. Бояться механічних пошкоджень. Погано тримаються на поверхні, що захищається. Часто "сповзають" зі стін вниз. 
  • Обмазувальні - матеріали на цементній, бітумній, полімерній основі, які наносяться на поверхню за допомогою макловиць. Простіше кажучи, намазуються.  Залежно від складу мають «+» і «-». 
  • Ін'єкційні.  Поліуретанові, епоксидні, цементні матеріали які закачуються всередину або за конструкцію і створюють водонепроникну завісу.  Дорогі, але ефективні матеріали.  Вимагають професійного обладнання та спеціальних навичок. 

2. По стороні нанесення

  • Внутрішні.  Матеріали, які застосовуються зсередини приміщення.  По суті, тільки проникаючі.  Так як тут йде робота на відрив, і ніякі захисні плівки (бітумні, полімерні, гумові) не втримаються на бетоні при сильному тиску води. 
  • Зовнішні - матеріали, які використовуються ззовні конструкції.  Абсолютно всі види матеріалів. 

3. За складом

  • мінеральні - на основі спеціальних мінералів та їх поєднань. 
  • Цементні.  Ізоляційні матеріали створені на базі цементних сполук. 
  • Полімерні - матеріали із полімерів. 
  • Бітумні - ізоляція з бітуму і його похідних. 

4. За ступенем взаємодії із конструкцією

  • Проникаючі - гідроізоляційні матеріали, які здатні проникати всередину бетону на 20-100 см і змінювати його структуру.  Не мають терміну служби, не бояться механічних пошкоджень. 
  • Поверхневі - матеріали, що працюють тільки на поверхні конструкції, створюючи захисний шар.  Недовговічні і часто неефективні.  Повернутися назад

Гідроізоляційні матеріали для фундаменту

Фундамент - найбільш заглиблена частина будівлі, яка, як правило, розміщена нижче рівня грунтових вод та підлягає обов'язковій гідроізоляції.  Без належного захисту від негативного впливу води, фундамент швидко піддається корозії, руйнується і ставить під загрозу існування конструкції в цілому. 

Матеріали для гідроізоляції монолітного фундаменту

Гідроізоляційна добавка до бетонуДля гідроізоляції фундаменту на етапі заливки скористайтеся гідроізоляційними добавками в бетон.  Пенетрон Адмікс - спеціально розроблений американськими вченими гідроізоляційний матеріал, здатний змінювати структуру бетону, роблячи її абсолютно водонепроникною.  У складі має хімічно активні елементи, які, взаємодіючи і іонами кальцію і алюмінію, створюють в порах бетону нерозчинні кристалогідрати, ущільнюючи його структуру і зменшуючи розміри пір. 

Пенетрон Адмікс також збільшує міцність бетону на 10% і морозостійкість на 100 циклів.  Бетон з Адміксом не боїться механічних пошкоджень, а арматура в ньому надійно захищена від корозії.  Пенетрон Адмікс сумісний з іншими добавками і пластифікаторами. 

Матеріали для гідроізоляції старого фундаменту

Для гідроізоляції старого фундаменту скористайтеся матеріалом Пенетрон. Пенетрон - це матеріал проникаючого типу дії, що також змінює структуру бетону на молекулярному рівні.  У складі Пенетрон є хімічно активні елементи, які приєднують до себе іони кальцію і алюмінію, оксиди і солі металів, створюючи складніГідроізоляційний матеріал для бетону нерозчинні дендритні кристалогідрати.  Такі кристали стають невід'ємною частиною бетонної структури, звужуючи пори бетону, перешкоджаючи проходженню води навіть при високому гідростатичному тиску. 

Крім того, бетон набуває здатності до самолікування тріщин до 0,4 мм, адже процес зростання кристаллогідратів не припиняється ніколи, а активується кожного разу при новому надходженні води. Швидкість росту кристалів Пенетрон залежить від температури і рівня вологості.  У цьому незаперечний плюс такої гідроізоляції: немає необхідності сушити бетон перед нанесенням матеріалів.  Єдиним мінусом (відносним) проникаючої гідроізоляції є заборона на роботи при температурному режим нижче 5 градусів за Цельсієм.  Повернутися назад

Гідроізоляційні матеріали для підвалу

Для гідроізоляції підвалу найкращим чином підійде проникаюча гідроізоляція.  Пояснюється це наступними її перевагами:

  • Матеріали цього типу працюють тільки по мокрій основі, а значить немає необхідності сушити підвал і вичікувати дні без дощів.
  • Проникаюча гідроізоляція не боїться механічних пошкоджень, так як працює в тілі бетону, а не на його поверхні
  • Пенетрон не має терміну служби - процес росту кристалів активізується кожного разу з приходом води і не руйнується від віку або умов експлуатації. 
  • Суміші цього типу можуть застосовуватися як зсередини підвалу, так і зовні. 

Які матеріали застосовувати для гідроізоляції монолітної конструкції ми описали вище.  Зараз же варто поговорити, що робити, якщо підвал залитий Бентонітовий шнурпоетапно, а значить є робочі шви бетонування. 

Якщо мова йде про нове будівництво, і ви тільки зібралися лити стіни підвалу поверх плити фундаменту, то рекомендуємо скористатися бентонітовою гідропрокладкою Пенебар.  Пенебар - бентонітовий шнур, який здатний при контакті з водою в замкнутому просторі збільшитися на 300% і перетворитися в водонепроникний гідрогель.  Монтується безпосередньо на бетонну основу за 50 мм від краю перед проведенням робіт із бетонування.  Не допускається укладання джгута в воду. 

Матеріали для гідроізоляції холодних швів бетонування

Для гідроізоляції швів в готовій конструкції з монолітного бетону або блоків американськими вченими був розроблений спеціальний матеріал Пенекрит.

Властивості Пенекріту:

  • БезусадковийГідроізоляційний матеріал для швів

  • Високоадгезійний

  • Водонепроникний

  • Міцний на відрив і на стискання

Ізоляційна суміш Пенекрит використовується для герметизації швів і вводів комунікацій.  Дозволяє «склеювати» між собою елементи конструкції, закриваючи фільтрацію води через шви.  Повернутися назад

Гідроізоляційні матеріали для цегли

Цегла являє собою високопористу структуру, яка здатна до рясного капілярного підсосу вологи.  Стандартні Гідроізоляційний матеріал для цеглирішення проникаючої гідроізоляції напряму тут не працюють.

Для гідроізоляції стін з цегли використовуйте наступні матеріали.  Скрепа М 500 - ремонтний матеріал на основі портландцементу і кварцового піску, який має високі показники міцності на відрив, адгезії і водонепроникності.  Скрепа - матеріал безусадковий, на відміну від стандартних цементно-піщаних штукатурок. Наноситься Скрепа на вологу і попередньо очищену цеглу пошарово загальною товщиною 20-50 мм.  Товщина одного шару 5-10 мм.  Після його схоплювання можна виконувати роботи з гідроізоляції цегляної стіни проникаючим матеріалом Пенетрон в два шари.Повернутися назад

Ціни на гідроізоляційні матеріали

Купити наші матеріали з доставкою по Києву та Україні ви можете перейшовши за посиланням

Ціна на Пенетрон 5 кг - 810 грн

Ціна на Пенетрон 10 кг - 1600,00 грн

Ціна на Пенетрон 25 кг - 3900,00 грн

Ціна на Пенетрон Адмікс  4 кг - 648,00 грн

Ціна на Пенетрон Адмікс 8 кг - 1280,00 грн

Ціна на Пенетрон Адмікс 25 кг - 3900,00 грн

Ціна на Пенебар 5 м - 825,00 грн

Ціна на Пенекрит 5 кг - 760,00 грн

Ціна  на Пенекрит 10 кг - 1500,00 грн

Ціна на Пенекрит 25 кг - 3650,00 грн

Повернутися назад

Ольга Квецко

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення