Гідроізоляція цоколю приватного будинку, с. Михайлівка-Рубежівка

Гідроізоляція цоколю будови - справа не менш важлива, як і захист фундаменту. Цоколь - це частина будинку, підлога якої знаходиться нижче рівня землі, а отже зовнішню її частину омивають грунтові води.

Грунтові води небезпечні не лише тим, що можеть затопити приміщення, але й своїм руйнівним впливом на бетон і арматуру в ньому. При висому рівні грунтових вод навколо будинку та низькому рівні залягання цоколю в землі підвищується також руйнівний вплив циклів замерзання-розмерзання бетону, вірніше, води у ньому.

З огляду на все вищезазначене, гідроізоляцію цоколю слід проводити неодмінно ще на етапі будівництва. Якщо ж вам не пощастило і забудовник вибрав не той тип гідроізоляції, а цоколь кожної весни топиться талими водами, то слід якнайшвидше виконати якісну і довговічну гідроізоляцію - Гідроізоляцію Пенетрон.

Існує декілька варіантів виконання робіт із гідроізоляції цоколю з використання системи проникаючих матеріалів Пенетрон.

1. Гідроізоляція на етапі будівництва.

Якщо ваш будинок ще знаходиться в стадії проекту, тоді вам слід обов'язково використати гідроізоляційну домішку Пенетрон Адмікс при бетонуванні фундаменту та/або цоколю! Для цього необхіно розрахункову кількість матеріалу (4кг на 1 м3 бетону) додати у розчиненному вигляді в бетонозмішувач, перемішати все протягом 15 хв і далі виконувати бетонні роботи у звичному режимі. Післі демонтажу опалубки ви зможете відразу виконувати зворотню засипку фундаменту, адже гідроізоляція вже буде виконана на 100%. Якщо роботи з велись із перервами і утворилися холодні шві, то їх слід гідроізолювати матеріалом Пенебар або Пенекрит.

2. Гідроізоляція існуючої будови.

Якщо цоколь / фундамент вже зведені, тоді варто скористатися матеріалом Пенетрон. Нанесіть його на інтенсивно зволожену повехню звичайним пензлем в два шари. Після чого зволожуйте ще три дні і гідроізоляція бетону виконана. Холодні шви в разі їх наявності гідроізолюємо матеріалом Пенекрит. Активні течі закриваємо матеріалом Пенеплаг. Наявні шпильки / отвори від опалубки закриваємо по інструкції.

Все гідроізоляцію виконано. Вода нам більше не страшна!

ДЕ ВОДА І ДЕ БЕТОН, ТАМ ВРЯТУЄ ПЕНЕТРОН!

Ольга Квецко

Гідроізоляція міжблочних стін. Пенекрит
Гідроізоляція блоків ФБС. Пенетрон

Гідроізоляція міжблочних стін. Пенекрит Гідроізоляція блоків ФБС. Пенетрон

Гідроізоляція цегляної стіни. Підготовка

Гідроізоляція цегляної стіни. Підготовка

Стан об'єкту

Стан об'єкту "ПІСЛЯ"

Гідроізоляція блоків ФБС. Пенетрон

Гідроізоляція блоків ФБС. Пенетрон

Стан об'єкту

Стан об'єкту "ПІСЛЯ"

Стан об'єкту

Стан об'єкту "ПІСЛЯ"

Стан об'єкту

Стан об'єкту "ПІСЛЯ"

Стан об'єкту

Стан об'єкту "ПІСЛЯ"

(067) 526-39-29
зв'язатись з нами

Ім`я
Email
Повідомлення